$499.00
Was$625.00Save $126.00 (20%)
Handle Kit for 36 French Door refrigerator - HK36HERFDX
$499.00
Was$625.00Save $126.00 (20%)
Description
Handle Kit for 36 inches for the new French Door refrigerators models REF36FDFZXNT and REF36FDFIXNV.
Available from Drimmers Appliances, serving customers throughout Florida.
Specifications
Specifications
Product Details
| Size | 36 in |
| Family | handle kits |
| Product | refrigerators |
Number of Boxes, Shipping Dimensions, & Shipping Weight
| Number of Boxes | 1 |
| Shipping Width | 43.31 Inch |
| Shipping Height | 4.13 Inch |
| Shipping Length | 7.69 Inch |
| Shipping Weight | 4.41 lbs |
| Total of Shipping Weight | 4.41 lbs |
| Source | Manufacturer |
Cubic Feet Measurement & Dimensional Weight
| Cubic Feet Measurement | - |
| Dimensional Weight | - |
| Total of Cubes | - |
| Total of Dimensional Weight | - |
You might also like these best sellers...
Where to Buy Bertazzoni Appliances in Florida.











