32" 1 Door Refrigerator Sandwich Prep Table - UCSP132SS11A
Specifications
Specifications
Product Information
| Amps: Running (115 v) | 3.4 A |
| Capacity: Total Volume (cu ft) | 8 cu ft |
| Control Type | Digital |
| Dimensions: Product Depth | 35 1/2" |
| Dimensions: Product Height | 42 1/2" |
| Dimensions: Product Width | 32 1/2" |
| Refrigerant Type | R290 |
| Shipping Depth | 37.8 |
| Shipping Height | 50.79 |
| Shipping Weight | 264 |
| Shipping Width | 37.8 |
| Temperature Range | 28°F to 46°F |
You might also like these best sellers...
Where to Buy U-Line Appliances in Florida.











